• POWRÓT
  Nasz branżowy serwis internetowy podyplomowe.org zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą poskich szkół wyższych organizujących studia podyplomowe rachunkowość i księgowość.


  Studia podyplomowe rachunkowość - przedstawiamy profil uczelni organizujących naukę, warunki przyjęcia na studia podyplomowe rachunkowość, wysokość opłat za takie studia podyplomowe oraz inne przydatne informacje.


  Celem studiów podyplomowych z rachunkowości jest przekazanie uczestnikom najnowszej i praktycznej wiedzy niezbędnej do skutecznego i efektywnego wykonywania zawodu księgowego oraz innych zawodów i sprawowania funkcji, w których wiedza z zakresu rachunkowości jest niezbędna.


  Studia podyplomowe rachunkowość mają za zadanie dostarczenie słuchaczom praktycznych umiejętności w dziedzinie rachunkowości oraz przekazanie aktualnych i najnowszych wiadomości w zakresie prawa podatkowego.


  Co istotne, często zdarza się, że osoby, które uzyskają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych rachunkowość, są zwalniane z egzaminu państwowego przy ubieganiu się o koncesję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 18 lipca 2002 r.


  Jeżeli chcą Państwo wyszukać uczelnię oraganizującą w Waszej okolicy studia podyplomowe rachunkowość, księgowość, finanse lub controlling, zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z naszej wyszukiwarki studiów podyplomowych.


  Jeżeli natomiast reprezentują Państwo uczelnię, która organizuje studia podyplomowe rachunkowość lub pokrewne studia podyplomowe i chcieliby Państwo umieścić wpis swojej szkoły w naszej bazie, bardzo prosimy o kontakt na adres poczty: admin[ at ]podyplomowe.org.

   


Login
Adres email