• POWRÓT


   

   

  Studia podyplomowe logistyka kierowane są do osób posiadających już dyplom ukończenia studiów wyższych, a które zawodowo zajmują się planowaniem i sprawną realizacją ekonomicznego transportu zarówno osób jak i mienia z jednego miejsca w drugie miejsce. 

   

  Absolwenci studiów podyplomowych z logistyki zbobywają wiedzę pozwalającą skutecznie projektować, planować, raelizować i kontrolować wszelkie działania logistyczno-transportowe.

   

  Podczas studiów podyplomowych logistyka uczestnicy poznają też szanse jakie tworzy współpraca między firmami logistycznymi na rynku lokalnym oraz ponadnarodowym.

   

  Studia podyplomowe logistyka dają szansę zdobycia fachowej wiedzy, co w późniejszym okresie dać może absolwentom studiów podyplomowych z logistyki możliwość zdobycia satysfakcjonującej pracy jako specjalista logistyk w najlepszych firmach krajowych i korporacjach ponadnarodowych.

   

   

  Jeżeli chcesz szybko i łatwo uzyskać informacje o możliwości ukończenia studiów podyplomowych z logistyki w Twojej okolicy, to powinieneś skorzystać z naszej zaawansowanej wyszukiwarki, co jest bardzo pomocne, a jednoczesnie bezpłatne - Zapraszamy!

Login
Adres email