• POWRÓT


   

   

  Tarnobrzeg jest miastem na prawach powiatu, leży w województwie podkarpackim. Usytuowany wzdłuż prawego brzegu rzeki Wisły, na granicy Niziny Nadwiślańskiej i Równiny Tarnobrzeskiej. Administracyjnie graniczy bezpośrednio z miastem Sandomierz.

  Historycznie Tarnobrzeg położony jest w Małopolsce. Do niedawna najważniejszy w Polsce ośrodek wydobycia siarki i produkcji kwasu siarkowego. Aktualnie znaczna część kopalni jest w fazie likwidacji, a w jej miejsce utworzony został Zalew Machowski.

   

  W Tarnobrzegu znajduje się 14 przedszkoli, 11 szkół podstawowych, 6 gimnazjów, 12 szkół ponadgimnazjalnych oraz 9 uczelni wyższych.


  W wybranych szkołach wyższych organizowane są studia podyplomowe Tarnobrzeg. W naszym serwisie prezentujemy ofertę tarnobrzeskiej P.W.S.Z. na studia podyplomowe w Tarnobrzegu.

   

  Jeśli posiadają Państwo informacje na temat innych szkół wyższych organizujących studia podyplomowe Tarnobrzeg, bardzo prosimy o informację na adres: admin[at]podyplomowe.org.

   

  Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej wyszukiwarki, za pomocą której znaleźć można ciekawe oferty studiów podyplomowych innych uczelni z Podkarpacia i z pozostałych miejscowości kraju.

   


Login
Adres email