• Newsletter

  Aby otrzymywać aktualności wpisz swój email

  Aby otrzymywać informacje o nowych uczelniach i kierunkach podaj adres email
 • ZPSB inicjatorem Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych w Szczecinie

  29.04.2015

  Najnowszy projekt Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie może zaskoczyć (oczywiście pozytywnie) wszystkich! Właśnie z ramienia tej uczelni wyższej, posiadającej ciekawy program studiów podyplomowych, powstało technikum informatyczne dla wszystkich gimnazjalistów ceniących sobie kreatywne podejście do nauki!

  Więcej
 • Nowe kierunki na studiach podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie!

  29.04.2015

  Aby zwiększyć szanse młodych ludzi na rynku pracy idostosować ich profesje do zapotrzebowania wśród prcodawców, ZPSB w Szczecinie postanowiła utworzyć nowe kierunki dla wszyskich osób które chcą poszerzyć swoją wiedzę.

  Więcej
 • WSTiH – NOWE MOŻLIWOŚCI - STUDIA NIESTACJONARNE POZA WEEKENDEM

  18.07.2014

  Więcej
 • „Planeta Kaukaz” - spotkanie z Wojciechem Góreckim

  29.05.2014

   

  Serdecznie zapraszamy 2 czerwca 2014 r. o godz. 12:00 na wyjątkowe spotkanie z dziennikarzem Wojciechem Góreckim pt. „Planeta Kaukaz”. Wydarzenie odbędzie się auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, ul. Westerplatte11. Wstęp wolny!

  Więcej
 • Bezpłatne seminarium „Zarządzanie projektami”!

  29.05.2014

   

  Serdecznie zapraszamy 5. czerwca 2014r. na wyjątkowe seminarium „Zarządzanie projektami – nowe trendy, nowe wyzwania, nowe kompetencje”. Wydarzenie odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (ul. Westerplatte 11). Wstęp wolny!

  Więcej
 • Sinolog poszukiwany!

  22.05.2014

  Językiem chińskim posługuje się niemal 1/3 ludności świata. Dlatego też, obok języka angielskiego staje się on językiem międzynarodowej komunikacji, a filologia chińska z roku na rok przyciąga coraz więcej maturzystów.

  Więcej
 • Chcesz studiować Zarządzanie? Sprawdź WSE!

  15.05.2014

   

  Już od kilku lat Zarządzanie znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych kierunków studiów. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać Zarządzanie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

  Więcej
 • Chcesz zostać profesjonalnym event managerem? Sprawdź ofertę WSE

  12.05.2014

  Czy to zawsze Ty organizujesz imprezę lub wspólny wyjazd ze znajomymi? Lubisz wyzwania, presja czasu działa na Ciebie motywująco, a każde zadanie traktujesz jak projekt do realizacji? Możesz swoje zdolności organizacyjne zamienić na pracę marzeń, natomiast potrzebną wiedzę zdobyć na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie (WSE).

   

   

  Więcej
 • Chcesz zostać tłumaczem? Rozpocznij studia w WSE!

  07.05.2014

  Bardzo ważną rolę w komunikacji międzynarodowej odgrywają tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Wzięciem cieszą się osoby, potrafiące wiernie przełożyć tekst z obcego języka na ojczysty i odwrotnie. Dlatego, jeśli wiążesz swoją przyszłość z językami, sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie!

  Więcej
 • Co po licencjacie? Sprawdź Biznes międzynarodowy w WSE!

  05.05.2014

   

  Biznes, niezależność, poczucie zawodowego spełnienia. Perspektywa prowadzenia własnej firmy lub praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie jest kusząca. Jakie więc wybrać studia, by poznać tajniki biznesu i dobrze się przygotować do pracy w tej branży?

  Więcej
 • Filologia angielska wciąż na topie!

  10.04.2014

   

  Studia z lingwistyki stosowanej od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych i obecnych studentów. Maturzyści chętnie decydują się na kierunki filologiczne z nadzieją na lepszy start zawodowy i możliwość rozwijania językowych pasji. Jeśli szukasz interesujących specjalności sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie (WSE).

  Więcej
 • WSE w opinii studentów Erasmusa

  03.04.2014

   

  O tego roku program Erasmus dodał do nazwy plus. Studenci dostrzegają tych plusów bardzo dużo - z jednej strony to świetna szansa na poznanie kultury i obcego języka, a z drugiej doskonała okazja na imprezę i wypoczynek w międzynarodowym towarzystwie. O swoich wrażeniach z pobytu w Polsce w ramach programu Erasmus opowiadają zagraniczni studenci Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

  Więcej
 • SPOTKANIE Z MISTRZEM, czyli jak połączyć pasję z biznesem

  21.03.2014

   

  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie zaprasza 27 marca 2014 (czwartek) w godz. 17:00-20:00 na wydarzenie pt. „SPOTKANIE Z MISTRZEM, czyli jak połączyć pasję z biznesem”, które odbędzie się w auli WSE, ul. Westerplatte 11.

  Więcej
 • Konferencja SMART PM 2014 w Krakowie

  13.02.2014

  Zapraszamy na IV edycję Konferencji Zarządzania Projektami SMART PM, która odbędzie się 14-15 marca 2014 roku. Organizatorem i gospodarzem konferencji jest Koło Zarządzania Projektami przy Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

   

  Pobierz informacje dodatkowe: logo_biale.jpg,

  Więcej
 • I Ty możesz zostać maklerem! - trwa Szkolna Gra Giełdowa

  05.02.2014

   

  Hossa, bessa, akcje i obligacje to terminy, które nie są już obce kilkunastu uczniom z krakowskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy biorą udział w projekcie edukacyjnym pod nazwą „I Ty możesz zostać maklerem. Szkolna gra giełdowa”. Dzięki projektowi realizowanemu przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie poszerzają oni wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz poznają tajniki inwestowania i zasad działania rynku kapitałowego.

  Pobierz informacje dodatkowe: Projekt_Makler.jpg, projekt_makler_2.jpg,

  Więcej
 • Biznes międzynarodowy - nowy kierunek w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie!

  26.01.2014

  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie (WSE) poszerzyła swoją ofertę studiów II stopnia o nowy kierunek Biznes międzynarodowy. Innowacyjne specjalności, intensywna nauka dwóch języków obcych oraz praktyczny charakter zajęć to tylko niektóre z atutów kierunku.

  Więcej
 • Dlaczego coaching działa?

  16.01.2014

   

  Na pytania dotyczące coachingu odpowie Marta Czepukojć – coach, terapeutka oraz trenerka rozwoju osobistego i zawodowego, założycielka OKcoaching.eu. Aktualnie prowadzi sesje coachingowe w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

  Więcej
 • Usprawnienia dla osób niepełnosprawnych w WSE

  16.12.2013

   

  W Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (WSE) niepełnosprawni studenci
  i studentki mogą korzystać z wielu usprawnień. W budynku przy ul. Westerplatte 11 zainstalowana została platforma
  dla wózków inwalidzkich finansowana w ramach projektu Kształcenie z Perspektywą II. Ponadto od roku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu dla osób niedowidzących i niedosłyszących.

  Więcej
 • Maraton Pisania Listów Amnesty International

  12.12.2013

  12 - 13 grudnia 2013 r., w godz. 9.00 - 14.00 w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera odbędzie się akcja Amnesty International „MARATON PISANIA LISTÓW 2013”. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, aby napisać własnoręcznie list w obronie tzw. „więźniów sumienia”, czyli ludzi bezprawnie przetrzymywanych w więzieniach na całym świecie lub osób, które z racji swojego zaangażowania w obronę praw człowieka są dyskryminowane przez organy państwowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji!

  Pobierz informacje dodatkowe: amnesty.jpg,

  Więcej
 • SOS Filipiny - akcja charytatywna WSE i PAH

  05.12.2013

   

  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera i Polska Akcja Humanitarna zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej na rzecz pomocy ofiarom tajfunu Haiyan. W ramach akcji 9 grudnia br. odbędzie się spotkanie „Solidarni z Filipińczykami : SOS Filipiny” oraz koncert charytatywny.

  Pobierz informacje dodatkowe: filipiny.jpg,

  Więcej
 • Żywność, energia, klimat – dyskusja o wyzwaniach globalnych

  03.12.2013

   

  9 grudnia 2013r. o godz. 16:30 Polska Zielona Sieć oraz Koło Naukowe Instytutu Badań nad Cywilizacjami WSE zapraszają na spotkanie z cyklu dyskusje o wyzwaniach globalnych pt.: „Żywność, energia, klimat – powiązania i relacje okiem specjalisty”. Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, ul. Westerplatte11, sala A104.

  Pobierz informacje dodatkowe: plakat_Żywność,_energia,_klimat.pdf,

  Więcej
 • Festiwal Filmowy HumanDoc w Krakowie

  27.11.2013

  Rusza Festiwal Filmowy HumanDoc w Krakowie

  2 grudnia br. o godz. 17:00 startuje krakowska edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC. To wyjątkowe wydarzenie łączące kino dokumentalne na najwyższym poziomie z debatami na tematy globalne. Na festiwal zapraszają Instytut Badań nad Cywilizacjami Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, Koło Naukowe Studiów Europejskich UNIVERSUM Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Peace and Development Studies Community.

   

  Pobierz informacje dodatkowe: humandoc_internet.pdf, Katalog_filmów.pdf,

  Więcej
 • Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013 w Wyższej Szkole Europejskiej

  12.11.2013

   

  W dniach 18-24 listopada br. Biuro Karier Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, zaprasza na szereg bezpłatnych wydarzeń zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP). Wśród nich wyjątkowe spotkanie pt. „Robienie interesu życia – czyli startupy oczami inwestorów i młodych przedsiębiorców”, które odbędzie się 20 listopada (środa) o godz. 18:00 w auli WSE przy ul. Westerplatte 11.

  Więcej
 • Chiny (nie)codzienne oczami Alicji Rapsiewicz i Andrzeja Budnika – spotkanie z podróżnikami

  04.11.2013

   

  15 listopada w godz. 11.00 - 13.00 zapraszamy na spotkanie pt. "Chiny (nie)codzienne oczami Alicji Rapsiewicz i Andrzeja Budnika" organizowane w ramach festiwalu Kultiwarium. Spotkanie odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie przy ul. Westerplatte 11.

  Więcej
 • DEBATA PANELOWA „Moja aktywność kluczem do kariery” 29. października 2013

  25.10.2013

  Pobierz informacje dodatkowe: DebataPanelowa_program_Kraków.doc,

  Więcej
 • WSTĄP DO CAFÉ OBYWATELSKA! RUSZA PROJEKT DLA STUDENTÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO I PODKARPACKIEGO

  25.10.2013

  Pobierz informacje dodatkowe: CafeObywatelska_Inauguracja_Krakow.doc,

  Więcej
 • Dofinansowane studia podyplomowe w WSE - tylko 390 zł!

  11.10.2013

   

  Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie handlu internetowego czy bezpieczeństwa w sieci? Zapisz się na dofinansowane studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Rekrutacja trwa do 11 października 2013 r.

  Pobierz informacje dodatkowe: ulotka_pod_wse.pdf,

  Więcej
 • Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe w WSE

  08.10.2013

   

  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem studiów podyplomowych? Zobacz, jakie kierunki oferuje w tym roku Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Zapisy trwają do 11 października 2013 r.

  Więcej
 • Filmowy Indeks!

  02.10.2013

   

  Od października 2013 do czerwca 2014 roku trwać będzie kolejna edycja akcji „Filmowy Indeks”, w ramach której Kino Pod Baranami dba o filmowe obycie krakowskich studentów. Głównym partnerem akcji jest Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

  Więcej
 • Studia z e-learningu - projektowanie, tworzenie i wdrażanie

  13.09.2013

   

  E-learning to nowoczesna i interaktywna metoda nauczania na odległość z wykorzystaniem Internetu oraz elektronicznych treści edukacyjnych. O jedynych w Polsce studiach podyplomowych kompleksowo ujmujących zagadnienie szkoleń online opowiada Piotr Peszko, opiekun merytoryczny kierunku „E-learningu: projektowanie, tworzenie i wdrażanie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

  Więcej
 • Studia podyplomowe szansą stałego rozwoju

  23.08.2013

  Więcej
 • Pierwsze w Północnej Polsce studia podyplomowe z Obsługi Ruchu Lotniczego!

  09.08.2013

  Więcej
 • Awans kierunku finanse  w rankingu „Financial Times” Dyplom Koźmińskiego z certyfikatem ACCA gwarancją wyższych zarobków

  26.06.2013

  Więcej
 • STUDIA PODYPLOMOWE DESIGN MANGEMENT

  19.06.2013

  Rozpoczęła się rekrutacja na VI edycję studiów podyplomowych

  Design Management zarządzanie rozwojem nowego produktu.

   

  Organizatorami studiów są:

  Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ekspert w zakresie

  zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu

  oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, najstarsza uczelnia

  ekonomiczna w Polsce, a zarazem jeden z wiodących

  uniwersytetów ekonomicznych w Europie.

  Więcej
 • Produkt najtańszy jest tylko jeden. Pozostałe muszą być dobrze zaprojektowane!

  17.09.2012

  Jak sprawić, żeby na konkurencyjnym rynku firma odniosła sukces i zdobyła lojalnych klientów? Design to nie tylko estetyczny produkt ale strategia działania przedsiębiorstwa, dzięki której wiele firm osiągnęło międzynarodowy sukces.

  Pobierz informacje dodatkowe: studia-7_2.jpg, studia03_2.jpg,

  Więcej
 • Liczy się kadra!

  14.09.2012

  Specjaliści zgodnie twierdzą - najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze studiów podyplomowych jest kadra dydaktyczna. To ona zapewnia uzyskanie cennej wiedzy i wartościowych doświadczeń.

  Więcej
 • Niż demograficzny - zmiany w polskiej edukacji

  27.08.2012

  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na przekwalifikowanie nauczycieli oferując cztery dostosowane do wymogów rynku pracy kierunki studiów podyplomowych.

  Więcej
 • 21. miejsce na świecie!

  18.06.2012

   

  Tak wysoko ocenia studia magisterskie z finansów w Akademii Leona Koźmińskiego dziennik Financial Times, który w wydaniu z 18 czerwca br. publikuje ranking Masters in Finance 2012. Znalazło się w nim 35 uczelni z całego świata, w tym tylko jedna z Polski.

   


  Więcej
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku otwiera nowe specjalności i kierunki

  01.06.2012

   

  Śledząc tendencje rynku pracy Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w
  Gdańsku otwiera nowe specjalności i kierunki. Są to: turystyka lotnicza,
  menedżer kosmetologii i SPA, dietetyka oraz fizjoterapia.
  Niekwestionowanym hitem jest ta pierwsza - turystyka lotnicza, czyli
  specjalność dla wszystkich zainteresowanych pracą w portach lotniczych,
  przy obsłudze ruchu pasażerskiego oraz jako stewardzi:)

   

   

  Więcej
 • W.S.T. i H. Gdańsk - najlepsza uczelnia kształcąca kadry dla turystyki.

  16.05.2012

   

  Gdańska uczelnia - Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku - po raz kolejny z rzędu uznana została przez branżowe czasopismo Wiadomości Turystyczne najlepszą szkołą wyższą kształcącą kadry dla turystyki.

  Więcej
 • Nowa możliwość promocji uczelni

  27.02.2012

  W dzisiejszych czasach, nie ma chyba uczelni, która mogłaby sobie pozwolić na nieobecność w sieci Internet. Większość stron, oprócz części opisowej, posiada galerię zdjęć, ale czy to wszystko co można zrobić, aby zapoznać wszystkich zainteresowanych z uczelnią?

  Więcej
 • Studia podyplomowe - czy warto?

  10.02.2012

  Zastanawiasz się nad studiami podyplomowymi, jednak wahasz się czy warto?

  Dowiedz się, dla kogo są one stworzone i jakie dają Ci możliwości.

   

  Więcej
 • Poziom inteligencji nie jest stały

  23.10.2011

  Jak informuje czasopismo "Nature" - odkryto, że iloraz inteligencji u młodych osób może się zwiększać lub zmniejszać w dużo większym stopniu niż sądzono dotychczas.

  Więcej
 • W dniach 13-16 września w Kopenhadze odbywa się coroczna konferencja European Assiociation for International Education.

  17.09.2011

  Polskie stoisko narodowe, pod hasłem Higher Education in Poland, przygotowane wspólnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z biurem KRASP skupiło przedstawicieli dwudziestu polskich uczelni, prezentujących swoją ofertę edukacyjną.

  Więcej
 • Publikacja o reformie szkolnictwa wyższego

  22.08.2011

  Zapraszamy do lektury wydawnictwa będącego reformy, która wejdzie w życie 1 października 2011.

  Więcej
Login
Adres email